MÖBLER / Bord / Skrivbord 4754527
nr 475 4527
Skrivbord
England, mahogny, längd: 135, djup: 62, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:39:53
600 kr
700 kr
800 kr